Forum Redakcyjne!

Forum dla redakcji portalu - Sportowe TO i OWO

Ogłoszenie

CZOŁEM. PANOWIE, PO 4 GODZINACH ZEBRANIA REDAKCYJNEGO USTALILIŚMY Z BOSSEM, ŻE OD 1. LIPCA STARTUJEMY TYLKO Z FUTBOLEM! INNE DYSCYPLINY WSKOCZĄ STOPNIOWO!! WSZELKIE PYTANIA I ZAŻALENIA KIEROWAĆ DO REDAKTORA NACZELNEGO!

#1 2011-06-15 20:14:53

Grygierek

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-15
Posty: 37
Punktów :   

NEWS

News jest to przekazywanie wybranych informacji na temat bieżących wydarzeń.

Newsy będą pojawiały się u nas jak w każdym serwisie - najczęściej.

News składa się z wstępu, części głównej(rozwinięcia). Możemy w nim też zawierać wypowiedzi piłkarzy.

Przykładowy NEWS:


"Piłkarz Legii Warszawa Sebastian Szałachowski nie przedłuży kontraktu ze stołecznym klubem. 20 czerwca pożegna się z zespołem - poinformował na oficjalnej stronie klubu dyrektor sportowy Legii Marek Jóźwiak.

- "Jesteśmy mu bardzo wdzięczni, że przez ostatnie sześć lat z pełnym zaangażowaniem grał w naszej drużynie" - powiedział Jóźwiak.

Szałachowski trafił na Łazienkowską przed sezonem 2005/06 i w dużym stopniu przyczynił się do zdobycia przez ten klub mistrzostwa Polski (29 meczów i sześć goli w ekstraklasie). W następnych sezonach zmagał się jednak z licznymi kontuzjami."


Kolor Niebieski - wstęp!
Kolor zielony - cz. główna!
Litery "pochylone" - cytat.

Myślę, że banał.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.trojporozumienie.pun.pl www.biecz24.pun.pl www.streetball.pun.pl www.pomorskieforumslubne.pun.pl www.jakubek.pun.pl