Forum Redakcyjne!

Forum dla redakcji portalu - Sportowe TO i OWO

Ogłoszenie

CZOŁEM. PANOWIE, PO 4 GODZINACH ZEBRANIA REDAKCYJNEGO USTALILIŚMY Z BOSSEM, ŻE OD 1. LIPCA STARTUJEMY TYLKO Z FUTBOLEM! INNE DYSCYPLINY WSKOCZĄ STOPNIOWO!! WSZELKIE PYTANIA I ZAŻALENIA KIEROWAĆ DO REDAKTORA NACZELNEGO!

#1 2011-06-16 11:24:42

Grygierek

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-15
Posty: 37
Punktów :   

Podstawowe info o stronie.

Wszystko co najważniejsze znajduje się w okolicach Wodzisławia. Tu mieszka nas boss, który ma dojścia praktycznie wszędzie.

Strona podpisała współpracę z Polską Kampanią Reklamową.

Redaktorem Naczelnym serwisu jestem ja, czyli zastępca szefa i władam tu tym forum. Nasz boss nie zajmuje się rzeczami typu forum, newsu, to należy do naszych obowiązków - on nam tylko pomaga np. w załatwia legitymacje i takie tam.

Zastępcą redaktora naczelnego jest Mateusz Barteczko, za sprawy organizacyjne odpowiada Szymon Glenc no i sam boss.

Szefowie działów:

Piłka Nożna: Daniel Grygierek,
Siatkówka: Daniel Grygierek, Arkadiusz Karzełek,
Koszykówka: Piotr Sobieraj,
Piłka ręczna: Mateusz Barteczko, Daniel Grygierek,
Żużel: Mateusz Barteczko,
Hokej:
Sporty motorowe:
Sporty Walki: Mateusz Futus,
Kolarstwo: Wojciech Tomaszkiewicz,
Tenis Ziemny:
Inne dyscypliny:
Relacje LIVE: Za tekstowe relacje pisemne odpowiedzialni są szefowie swoich działów,
Fotorelacje: Szymon Glenc.

Strona na początku działa najtańszym kosztem, czyli jest zgłoszona na osobę prywatną. Plan działań został wszystkim przedstawiony i można znaleźć w dziale: "ROZWÓJ STRONY". Po 3 miesiącach będzie już na pewno firma, do 4 tysięcy na rok może zarobić bezkarnie osoba prywatna - tak zaczynały nawet SportoweFakty.pl. To jest najkorzystniejsze, najwięcej można odłożyć na podatki, później od wypłat.

Myślę, że nie skoczy się tylko na stażu. 

O czymś zapomniałem?

Offline

 

#2 2011-06-16 16:49:48

Glenc

Moderator

Zarejestrowany: 2011-06-16
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podstawowe info o stronie.

Zapomniałeś powiedzieć, że nasz "boss" jest z Radlina, ma 52 lata, były działacz klubu z rejonu, ma wiele dojść. W każdym razie chodziło mi o to, że jest to osoba po przejściach i ma duże doświadczenie, a z portalem sportowetoiowo będzie działał na razie tylko przez to, że nas lubi i chce nam pomóc.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nkn.pun.pl www.rapsluband.pun.pl www.lp-ss.pun.pl www.petron.pun.pl www.kpsw.pun.pl