Forum Redakcyjne!

Forum dla redakcji portalu - Sportowe TO i OWO

Ogłoszenie

CZOŁEM. PANOWIE, PO 4 GODZINACH ZEBRANIA REDAKCYJNEGO USTALILIŚMY Z BOSSEM, ŻE OD 1. LIPCA STARTUJEMY TYLKO Z FUTBOLEM! INNE DYSCYPLINY WSKOCZĄ STOPNIOWO!! WSZELKIE PYTANIA I ZAŻALENIA KIEROWAĆ DO REDAKTORA NACZELNEGO!

#1 2011-06-20 22:03:56

Sobieraj

Moderator

Zarejestrowany: 2011-06-20
Posty: 1
Punktów :   

Koszykówka

Witam. Zostałem mianowany na Szefa działu Koszykówka.

Moją specjalnością jest NBA i ja głównie na tym będę bazował. Na wstępie od razu dodam, że jeśli chodzi o koszykówkę europejską(ligi zagraniczne, euroliga), ligi polskie, to będzie potrzebna pomoc osób, które się tym interesuje i w tym siedzą, bo sam wszystkiego nie ogarnę. Więc jeśli kogoś takiego znacie, to być może będzie miał szansę się tutaj wykazać.
Jeśli chodzi o NBA, to napisze może co zamierzam.
Śledziłem wiele portali pod tym kątem jeśli chodzi o informacje, zasób statystyk itp. Dla większości osób jest to wystarczający zastrzyk informacji, ale w Polsce jest bardzo wiele osób, które musza sięgać dużo dalej niż info na polskich portalach. Jak wiadomo już od lat, NBA jest transmitowane tylko na Canal + i to w małym stopniu, i kilka meczy też daje Orange Sport. Dlatego spróbuje też, aby to nasza strona stała się tą cenną pigułką informacji i żeby przyciągała fanów tej dyscypliny na nasz portal. Będe starał się poruszać jakieś ciekawe, nieraz kontrowersyjne tematy, newsy, feletiony, aby żaden fan kosza się z nami nie nudził.
Jak narazie to tyle z mojej strony.
Pozdrawiam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fullcross.pun.pl www.parafia-izabelin.pun.pl www.neptunkonskiejuniorzy.pun.pl www.genelia-d-souza.pun.pl www.centrumkonoha.pun.pl